paznokcie Warszawa Praga

Kontakt

Dorota Ślesińska

paznokcie Warszawa

depilacja Warszawa

Studio Urody Noa
ul. Śnieżna 4 lok.4
03-750 Warszawa
tel. 798-207-928

salon kosmetyczny Warszawa

paznokcie Warszawa Praga

 

My kobiety przywiązujemy dużą wagę do wyglądu swoich dłoni, chociaż nie wszystkie jesteśmy zadowolone z ich wyglądu. Nasze paznokcie nie zawsze są wizualnie atrakcyjne, lśniące, mocne i kształtne. Do niedawna alternatywą dla zniszczonych paznokci były paznokcie sztuczne, żelowe lub akrylowe. Niestety wpływ akrylu lub żelu na nasze paznokcie nie jest obojętny. Od niedawna możemy zaproponować Paniom nowy zabieg upiększania paznokci, który gwarantuje nieskazitelnie wyglądające paznokcie do 14 dni.

Gelish manicure i pedicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to paznokcie bez smug, zadrapań, odprysków. Do końca utrzymuje się piękny połysk. Metoda ta jest prosta do wykonania i trwa tyle co manicure z malowaniem paznokci. Manicure hybrydowy zapewnia nam nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu). Jest t idealne rozwiązanie na urlop, a także w codziennych obowiązkach, które powodują , że zwykły manicure się nie utrzyma. Zabieg zaczyna się tradycyjnym manicure, po czym nakładamy kolejno produkty z serii Gelish:
 - bazę (Gelish UV Base Gel),
 - kolor (Gelish UV Color Gel),
 - utwardzacz (Gelish UV Sealer Gel).

Każdą warstwę utwardzamy w lampie UV. Po zabiegu paznokcie są od razu suche.


Usunięcie manicure hybrydowego.
Usunięcia stylizacji dokonujemy w salonie. Nakładamy na paznokcie płatki nasączone specjalnym płynem na bazie acetonu Gelish Remower Wraps. Zabieg trwa ok. 10 minut.